אודות המשרד

פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות:

שתפו:

יחס אישי ואנושי - זה אנחנו

משרד עורכי דין ידידיה בלויגרונד הינו משרד בוטיק עם רוח רעננה ודינאמית העוסק בתחומי דיני הנזיקין והביטוח בדגש על תביעות בתחום נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ביטוח לאומי, תאונות במרחב הציבורי, תאונות אישיות, תאונות תלמידים, רשלנות רפואית וכדומה.

משרדנו חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מקצועי, מעמיק ויסודי לפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. ייחודנו הינו שילוב בין ידע מקצועי וניסיון, עם טיפול מעמיק ויסודי בכל מקרה ומקרה תוך מחויבות לשירות מסור ובלתי מתפשר למען קידום עניינו של הלקוח.

משרד עורכי דין בלויגרונד זמין לכלל הצרכים הייחודיים של לקוחותיו, ומתאים את הפתרון הנכון ביותר עבורם. השירות ניתן תוך דגש על שירות מקצועי ואמין עם יחס אישי ואנושי, תוך שיתוף פעולה עם טובי המומחים הרפואיים ומעטפת של אנשי מקצוע המספקים חוות דעת מקצועיות לבתי המשפט.

מייסד המשרד:

עו"ד ידידיה בלויגרונד זמין לכל הצרכים הייחודיים של לקוחותינו ומתאים את הפתרון הנכון עבור כל לקוח.

השרות ניתן תוך דגש על מתן שירות מקצועי ואמין, יחס אישי ואנושי תוך שיתוף פעולה עם טובי המומחים הרפואיים ואנשי מקצוע המספקים חוות דעת מקצועית לביהמ"ש.

כמו כן עורך דין ידידיה מכהן כיו"ר מנהל ועדת נזיקין וועדת ביטוח לאומי בלשכת עורכי הדין – מחוז ירושלים

 

 

תחומי עיסוקו:

משרד עורכי הדין ידידיה בלויגרונד מייעץ בייצוג משפטי לנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה בנוסף לנפגעי תאונות במרחב הציבורי, תאונות תלמידים ונזקי גוף אחרים.

כמו כן, משרדנו מייצג אך ורק תובעים הזקוקים לעזרה ואינו מייצג נתבעים כמו למשל חברות ביטוח, רשויות וכדו'.

תעודות והסמכות:

בוגר תואר ראשון במשפטים (LLB)

בוגר הכשרה רפואית למשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב

בעל הכשרה פרא רפואית

עו"ד מוסמך משנת 2012

תפקידים מרכזים:

משרד עו"ד ידידיה בלויגרונד פועל בהתנדבות ונותן סיוע משפטי פרובונו תוך השקפת עולם הרואה את חשיבות התרומה לקהילה והעזרה לזולת, במיוחד במקרים בהם ידם של הנפגעים אינה משגת. 

במסגרת זו, המשרד פועל ומסייע בהגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי ומספק סיוע לילדים נכים ובעלי מוגבלויות.

משרד עורכי דין ידידיה בלויגרונד חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח למען לטיפול מעמיק ויסודי לכל בעיה משפטית שעולה על שולחנו של ידידיה.

ייחודו של משרד עורכי דין ידידיה בלויגרונד, הינו השילוב של ידע מקצועי וניסיון עם טיפול מעמיק וייסודי בכל מקרה ומקרה תוך מחויבות בשירות מסור ובלתי מתפשר למען קידום עניינו של הלקוח.

צור איתנו קשר

צוות עורכי הדין שלנו נמצא כאן בשבילכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן